İçeriğe geç

S PLUS LANGUAGE

“S Plus Language” ile öğrencilerimizin günümüz dünyasında sahip olmaları gereken en önemli yetkinliklerden biri olan yabancı dili yalnızca öğrenmeleri değil “edinmeleri” hedeflenir. Okulumuz; öğrencilerimizin modern bir eğitim almasını ve en az bir yabancı dili kültürü ile birlikte etkin biçimde kullanabilen bireyler haline gelmesini amaçlamaktadır. Yaratıcılıkla entegre edilmiş şekilde planlanmış olan derslerimizde dil becerilerinin geliştirilmesi için çağdaş eğitim yöntem ve teknikleri kullanılmaktadır.


Birebir ilgi ve takibi esas alan “S Plus Language” sistemi ile klasik yöntemlerin dışında, dili sadece bir ders olarak öğretmek yerine; öğrencilerimizi, anadillerini öğrenirken yaşamış oldukları evrelerden, deneyimlerden, geçirerek onların dil becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktayız.

Okullarımızda seçmeli ikinci yabancı dil derslerimiz ise ALMANCA, FRANSIZCA ve İSPANYOLCA haftada 2 saat olarak verilmektedir.

Yabancı dilin öğrencide doğal bir hale gelmesi, İngilizcenin içselleştirilmesi, Seviye Eğitim Kurumları olarak istediğimiz son hedef davranıştır.