İçeriğe geç

Özel Seviye Ufuktepe Anadolu Lisesi

Hakkımızda

“Aklın ve bilimin ışığında eğitim” GÜVENDİĞİNİZ GELECEK için SEVİYE EĞİTİM KURUMLARI

Seviye Eğitim Kurumları, geçmișinden gelen güçlü geleneği geleceğe tașımaya devam ediyor.
Seviye Eğitim Kurumları’nda; okul öncesinden liseye tüm eğitim kademelerinde sürdürülebilir bașarı odaklı, özgün ve yaratıcı düșünebilen, dijital okuryazarlığa sahip, öz denetimi yüksek, yabancı dile hâkim, 21. yy. becerilerini özümsemiș, aydın, çağdaș ve özgür bireyler yetișir.

Okulumuz, 2017 yılında eğitim öğretime başlamıştır. Seviye Ufuktepe Anadolu Lisesi birebir eğitim sistemi üzerine kurulmuş olup mevcut kalabalık eğitim sisteminin aksine öğrencilerle ayrı ayrı ilgilenmektedir. Her bir öğrencinin üstün eğitim kalitesi alması, sosyal ve sportif aktivitelerden yüksek faydayla yararlanması, akademik gelişimlerinin üst düzey başarıyla tamamlanması için birebir rehberlik hizmeti, psikolojik danışmanlık,  öğrenci başarısını destekleyen eğitim koordinatörlüğü ve danışman öğretmen sistemi ile eğitime devam etmektedir.

  Seviye Ufuktepe Anadolu Lisesi olarak kendini her alanda geliştirmiş, adımlarını geleceğe emin adımlarla atan  nesillere rehber olmak için Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu çağdaş eğitim sistemi yolunda, Atatürkçü düşünce ışığını benimseyip yarınlarımızı inşaa ediyoruz.

Okulumuzdan Kareler

Seviye Eğitim Kurumları ile ilgili istek, öneri ve talepleriniz aşağıda yer alan formu doldurarak iletiniz. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz

İletişim Bilgileri

Seviye Eğitim Kurumları ile ilgili istek, öneri ve talepleriniz aşağıda yer alan formu doldurarak iletiniz. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz

Formun tarafımıza ulaşması sonrasında kurumumuzun ilgili birimleri size geri dönüş yapacaklardır.
E-posta:
Adres: Ufuktepe, Seviye eğitim kurumları, Saklambaç Cd. No:22, 06010 Keçiören/Ankara
Mesajınızın Konusu
Kayıt Dilek ve Öneri Şikayet Kariyer
İletişime Geçilecek Kişi
Gönder